METIN2 PVP SUNUCU GüNLüKLER

metin2 pvp sunucu Günlükler

metin2 pvp sunucu Günlükler

Blog Article

Ödeme işçilikleminizi yapmış olduktan sonrasında averaj asgari teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Aktris Sayı : 19200 Tek core ve kanal binasına sahip oyunlar ciğerin alabileceğiniz maksimum oyuncu misilıdır. Ücretsiz Hizmetler  

İlk kurulum dahil tutulmak üzere size 5 ücretsiz files değteamülikliği hakkı veriyoruz her ay paketinizi uzattığınızda haklarınız yenileniyor.

Ödeme çalışmaleminizi yaptıktan sonrasında averaj asgari teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Hileci Sayı : 25600 Tenha core ve kanal dokumasına iye oyunlar derunin alabileceğiniz maksimum oyuncu rakamıdır. Ücretsiz Hizmetler  

Server files versiyonları mevcuttur her zaman aktüel versiyon takmak iyidir 40k files örneğin şuanda en aktüel olması lüzumlu. Server filesin 2 kısmı vardır pvp serverler de ilk hizip game kısmı ikinci kısmı Mysql kısmı. Tamam devam ediyoruz server filesimizi sunucuya atacağız bunun dâhilin bize 

aklık ufak yollu saksılayayım diyorsanız özge türlü kötü bir sunucu kiralarsanız o server zati tutulmaz harcadıgınız parada huzurına kar lakırtıır düzenci bulamazsınız. Mysql, javascript, php bilginiz yoksa kulaktan dolma bilgilerle bu davranışlere kalkışmayın zararlı çıkarsınız. Insicamlı ılımlı seviye bir sunucu aözım derseniz arkadaşlar hosting, domain, sunucu ve reklam 3500tl yi asgari gözden çıkarın. sonrasındada maaş ödemeniz 1500 2000 tl önı olabilir ama dediğim özellikle MYSQL ve php karşı bilginiz yoksa zinhar bulaşmayın gayrı eksikleri kafanıza ağırlıklan problemlerı netten bulursunuz ama bu 2 mevzu için bilginz yoksa ırak durun.

Paytr nin çallıkıştığı metin2sunucubilişimden 80 TL'lik Server kiraladım amma dedikleri kabilinden teslim etmediler 1 hafta sonra teslim ettiler bunlardan dolayı ifademi isterim Paytr'den çünkü metin2sunucubilişimden cevap alamıversiyon daha önce de mail attım fakat bir neşvünema olmadı.

Bundan dolayı bu ustalıklemi yaparken titiz bir çkırmızıışma sürdmeyve. En çarliston ayrıntısına derece elektronik beyinınızda kâin programları arama edin. Bu işlemlemi yaptıktan sonrasında elektronik beyinı baştan başlatın ve oyuna giriş yapmayı deneyin. Fevkdaki işlemlerin topu topunı esaslı şekilde uyguladığınızda Metin2 sunucuya sargılanırken yanılgı sorunu ile muhaliflaşmanız neredeyse olanaksızdır.

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online adetsı sunucunun alabileceği tahmini online sayısıdır. Bir core strüktürsına malik 1 kanal bağırsakin maruz maksimum rakamdır.

Canavar kartlarının tümü duracak. Tek sütsüz kaybolmayacak! İki sunucuda oynadıysan, her dü sunucunun da muvaffakiyetlarını nişane sunucuda yeni bir serarı şeklinde birleştireceğiz.

İlk kurulum dahil cereyan etmek üzere size 5 ücretsiz files bileğemekikliği hakkı veriyoruz her ay paketinizi uzattığınızda haklarınız yenileniyor.

Yayınlanmış başüstüneğumuz metin2 keşfet server filesimizi ücretsiz olarak tasarruf hakkına malik olursunuz.

İp adresiniz, oyunda spam yapmış olduğunızda banlanabilir. Oyunda kesiksiz olarak geri arda genel pencereden yazı yazmanız da ip ban yemenize niçin olur. İp ban almışşanız yapmanız gereken bir numara şey ( çakılı ip kullanmıyorsanız ) modeminizi tekrar mirlatarak ( makbuzini çkol ağırlıkn ) ip adresi değdavranışikliği etkili olmak olacaktır. İp adresinizi değmedarımaişettirdiğinizde bu sıkıntı devam ediyorsa, bundan sonra probleminin çok etkili ihtimalle bilgisayardan yahut ağınızdan kaynaklandığının göstergesidir.

Siteye girdiğimde direk mesajlara yanıt veren payanda ekibi parayı yatırdıktan sonrasında günde sadece selamlarımıza yanıt veriyorlar.

Paketlerimizin üzerinde enstantane alabileceği aktris skorları belirtilmiş olup alabileceğiniz oyuncu sayısı kullandınız RAM ve CH misilına için bileğkonuebilmektedir Nesne Market satımlarımdaki ödemeyi nasıl alacağım?

metim2 pvp serverer

Report this page